Jump to content
Fortnite
Sign in to follow this  
iustin--

[Helper] Iustin

Recommended Posts

• Numele real:Iustin
  • Varsta reala:14 jumatate.
  • Orasul unde traiti:Iasi
  • Cu ce va ocupati:Gaming & Scoala
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Desigur. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 50 cuvinte):Parea mea ca merit acesta functie este ca am mai facut parte din staff pe alte servere ,am o destul de mare experienta si o destul de mare experienta in modul FiveM si cu acestea parerea este ca pot ajuta serverul si brigada staff.  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 50 cuvinte):Ma numesc Iustin sunt din Iasi si imi place sa ma joc la pc.Ma joc modul FiveM de mai bine de 2 ani si imi place sa gasesc sa fac rp si sa ma distrez in acelasi timp cand este nevoie.Sunt un om de treaba,glumet(cand e nevoie) si prietenos.Cam atat am avut de spus despre mine,restul se va vedea de la sine .
  •  

Informatii de pe joc:

• Numele din joc (Buletin):Benjamin Iustin
  • Numele din joc (cel care apare pe chat):iustin--
  • Ore jucate pe server:2
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc:7
  • Averea detinuta in joc:Este inca in Beta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): - 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:sa fac lumea sa intelegea mai usor rp ul si greserile.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Raspunde la intrebari si la unele tickete destinate lui. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur.

CERERE ACCEPTATA!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...