Jump to content
Fortnite
Sign in to follow this  
Natalya

Prezentare Natalya

Recommended Posts

tVnUftG.gif Nume Real : Lazăr Natalia Maria

tVnUftG.gif Nickname joc / Poreclă : Natalya / Nătișor 

tVnUftG.gif Vârstă :  21 ani

tVnUftG.gif Locație : Satu Mare 

tVnUftG.gif Ocupație : Educatoare

tVnUftG.gif Hobby-uri și pasiuni :  Muzică,youtube

tVnUftG.gif Mod de joc preferat : Nu am unul

tVnUftG.gif Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199138342523/

tVnUftG.gif De unde ai auzit de Ro-Player ? : De la Anakin (owner)

tVnUftG.gif Acordă o notă comunității noastre : 10 cu steluță și mulți pupici

tVnUftG.gif Contact : Majoritatea au numărul meu , steam, whatsapp

tVnUftG.gif Alte detalii : Îmi place să fie mereu vibe bun , să am oamenii alături de mine și să ne simțim bine împreună

Bun venit 

╔══..════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════╗

U5fjyc8.gif  tsicons-com-icon-166612868.png  Manager TS3 tsicons-com-icon-166612868.png U5fjyc8.gif

tVnUftG.gifIn cazul in care intâmpini o problemă pe TeamSpeak 3 iti recomand Camera de Asistență Tehnică

tVnUftG.gifb_350_20_212121_212121_ffffff_000000.png

tumblr_okmf01KN2b1w3ijdno1_400.gif.66cfbaa7531469fa3cacd2180cae3f44.gif

╚═════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════..═╝

Bine ai venit !

adadada

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

b_350_20_212121_212121_ffffff_000000.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...